katalog | košík (0 ks za 0 Kč) | kontakty | naše služby | odkazy | obchodní podmínky

Antikvariát Praha Karlín - beletrie

| biografie / memoáry | | česká | | historické romány | | romány pro ženy | | romány z lékařského prostředí | | světová | | válečné romány | | životopisné romány |


zvolte stránku: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 -


Duhový ostrov

Duhový ostrov

Příběh osudů dvou sester, které ve skutečnosti sestrami nejsou. Citové problémy hrdinek a jejich problémy se proplétají s prostředím vysoké společnosti světa umění ve Spojených státech.

Katherine Stone
Iris, 1996, vázaná, pěkný stav.


70 Kč

O čem sní ženy 2 (podpis autora)

O čem sní ženy 2 (podpis autora)

Olga Sommerová
Sláfka, Praha, 2002, vázaná s přebalem, podpis a věnování autorky, 255 stran, nová.


100 Kč

Láska jako Řím

Láska jako Řím

Irena Obermannová
Motto, Praha, 2009, vázaná s přebalem, 115 stran, nová.


70 Kč

Ledová past

Ledová past

Kitty Sewellová
Ikar, Praha, 2008, vázaná s přebalem, 383 stran, nová. Život waleského chirurga Dafydda Woodruffa se ocitne v troskách ve chvíli, kdy obdrží dopis se zprávou, že v odlehlém kanadském městečku zanechal před patnácti lety kromě své minulosti také tehdy ještě nenarozená dvojčata. Dafydd ví, že nemůže být otcem dětí, ale testy DNA jeho tvrzení vyvracejí. V sázce je jeho manželství i kariéra


70 Kč

Láska v Německu

Láska v Německu

Rolf Hochhuth
Svoboda, 1984, Praha, vázaná s přebalem, ten nese mírné známky užití, 283 str., dobrý stav.


70 Kč

Tisíc akrů

Tisíc akrů

Jane Smileyová
Ikar, Praha, 2002, vázaná s přebalem, 424 stran, jako nová.


70 Kč

Tichá žena

Tichá žena

Monika Zgustová
Odeon, 2005, Praha, vázaná s přebalem, 320 str., pěkný stav.


70 Kč

Letní ostrov, Vzdálené břehy, Mezi sestrami

Letní ostrov, Vzdálené břehy, Mezi sestrami

Kristin Hannahová
Readers Digest Výběr, Praha, 2006, laminovaná vazba, 384 stran, pěkný stav.


80 Kč

Klub odsouzených žen

Klub odsouzených žen

Olivia Goldsmithová
IKAR, 2003, Praha, vázaná s přebalem, 400 str., pěkný stav.


80 Kč

Tři v háji

Tři v háji

Halina Pawlowská, Iva Hercíková, Michal Viewegh
Motto, 2006, Praha, vázaná s přebalem, cizí dedikace na předtitulu, 217 str., pěkný stav.

zboží je zadáno

Ďábelská hra

Ďábelská hra

Margaret Millarová
Kriminální thriller, jehož hlavní hrdinkou je třicetiletá osamělá Helen Clarvoeová, která se domnívá, že na ní zaútočila její bývalá přítelkyně Evelyn Merricková. Obrací se o pomoc k právníkovi, který se znal s jejím otcem, a žádá jej, aby ženu vypátral, a hra na kočku a myš může začít. Vyšehrad, 2003, Praha, vázaná s přebalem, 164 str., pěkný stav.


60 Kč

Bujná fantazie Olivie Joulesové

Bujná fantazie Olivie Joulesové

Helen Fieldingová
Aurora, 2004, Praha, vázaná s přebalem, 287 str., pěkný stav.


60 Kč

Ledárna

Ledárna

Nina Bawdenová
Ikar, Praha, 1993, vázaná s přebalem, 246 stran, pěkný stav. Psychologický román vypráví životní drama dvou nerozlučných, povahově odlišných přítelkyň.


70 Kč

Vzrušení

Vzrušení

Virginia Henley
Baronet, Praha, 2004, vázaná s přebalem, 410 stran, velmi pěkný stav. Elizabeth Gunningová, obdivovaná irskou smetánkou pro svou krásu, však není, kdo se zdá být. Je obyčejnou ženou avšak s neobyčejným zjevem. A řízena svou matkou se chystá v přetvářce pokračovat a jako vichřice si podmanit i Londýn. Zlatovlasé Elizabeth s fialkovýma očima padají muži k nohám, ale jen jeden si podmanil její srdce, vévoda z Agryll. Ale podlehnout mu by bylo nebezpečné, protože on jediný také zná její nejhlubší tajemství a navíc ví, jak v ní vzbudit vášeň.


90 Kč

Údolí havranů

Údolí havranů

Barbara Erskinová
Brána, Praha, 2008, vázaná, 416 stran, jako nová. Nový román oblíbené autorky je vystavěn na známém schématu dvou časových rovin, současné a starověké keltsko-římské. Pojítkem mezi oběma hlavními postavami, londýnskou vysokoškolskou učitelkou Jess a dcerou keltského krále Eigon, je děsivá zkušenost znásilnění a pronásledování. Opět nás čeká mnoho nečekaných zvratů, v nichž se dnešek prolíná s historií. V té ožívá starověký Řím v prvních desetiletích císařství, v době svatého Petra a pronásledování křesťanů, v době vlády císa řů Claudia a později i Nera. Děj se pak vrací do Británie v 1. stol. n. l. Současný příběh se odehraje během jednoho léta ve Walesu a v Římě – dramatické prožitky hrdinky Jess také tady souvisejí s dávným příběhem ze starověku.


140 Kč

Krásné a tragické lásky v dějinách

Krásné a tragické lásky v dějinách

André Castelot
Mladá fronta, Praha, 1993, celoplátěná vazba s přebalem, 536 stran, jako nová.


70 Kč

Španělská ruleta

Španělská ruleta

C. C. Bergius
BB Art, Praha, 2002, vázaná s přebalem, 236 stran, pěkný stav. Tajný příkaz vrtkavého krále k vraždě přivádí jeho elegantního státního sekretáře a favorita, jenž proslul nesčetnými milenkami právě tak jako náklonností k pážatům, do osudové závislosti na monarchovi. Mezi nimi stojí svůdná kněžna Eboli. Je královou milenkou, bude milenkou i jeho oblíbence? Ty tři však spojují nejen erotické vztahy. Každý z nich bojuje o udržení rostoucí moci. Každý se cítí absolutně jistý, přesto však má strach a riskuje všechno: španělská ruleta. Dominantní roli hraje Antonio Pérez, jedna z nejjiskřivějších postav evropské historie. K jeho nejbližším přátelům patřili papež Řehoř XIII., Tizian, toledský kardinál, věhlasný mořeplavec Andrea Doria a don Juan de Austria, nelegitimní syn císaře Karla V. Jeho marnotratně vedená domácnost v paláci o čtyřiceti místnostech spolykala měsíčně deset tisíc zlatých dukátů. Nejcennější obrazy z jeho majetku dnes zdobí galerii Prado v Madridu a Hospital de Afuera v Toledu. Kdybychom nevěděli, že C.C. Bergius svědomitě ctí fakta, mohli bychom ho podezírat, že u tohoto románu popustil uzdu své fantazii. Nejpoutavější příhody však píše sám život. Zde je to napínavá románová historie na ponuře třpytivém pozadí španělské renesance.


80 Kč

Učitel lásky

Učitel lásky

Robin Schoneová
Ikar, Praha, 2012, vázaná s přebalem, 352 stran, nová. Elizabeth Petreová, manželka britského ministra financí a dcera předsedy vlády, vychovala dva syny, přesto ve svých třiatřiceti letech pouze jednou okusila, jak chutná opravdový polibek. Trápí ji, že nikdy nepoznala milenecké laskání a je svému nevěrnému muži lhostejná, a proto se odhodlá k odvážnému činu. Navštíví lorda Ramiela Safyrea, levobočka arabského šejka a anglické hraběnky ? Muže, jenž proslul svými milostnými zkušenostmi a nemá nouzi o ženy, ovšem ve vysokých kruzích je pro svůj původ považován za bílou vránu. Elizabeth ho požádá, aby ji naučil probudit v manželovi vášeň. Ve chvíli, kdy Ramiel na její návrh přikývne, ani jeden z nich netuší, co bude následovat...


80 Kč

Oddaná manželka

Oddaná manželka

Robert Goolrick
Ikar, Praha, 2012, vázaná s přebalem, jako nová.


70 Kč

Evelyn

Evelyn

Evelyn Doyleová
Ikar, Praha, 2003, vázaná s přebalem, 224 stran, velmi pěkný stav.


80 Kč

Oběť - Zpověď o dvaceti letech násilí a zneužívání

Oběť - Zpověď o dvaceti letech násilí a zneužívání

Martine Ayotte
Alpress, Frýdek - Místek, 2011, vázaná s přebalem, jako nová.

zboží je zadáno

Gang zjizvených

Gang zjizvených

Zajímavě komponovaný příběh o ztrátě iluzí a o tom, co všechno se může v krátké době přihodit mladé naivní dívce na výletě do Turecka, a také o tom, co se jí potom může stát ještě v New Yorku.

Iva Pekárková
Maťa, 1998, Praha, vázaná, 247 str., pěkný stav.


80 Kč

Svedený ďábel

Svedený ďábel

Amanda Quick
Baronet, 1998, Praha, vázaná s přebalem, 317 str., krásný stav.


70 Kč

Kořist

Kořist

Julie Garwood
OLDAG, 1999, laminovaná vazba s přebalem, 302 stran, velmi pěkný stav.


100 Kč

Nejcennější, co mám

Nejcennější, co mám

Avery Corman
Ivo Železný, Praha, 1994, vázaná s přebalem, pěkný stav. Příběh začínající univerzitní studentky, která je znásilněna starším studentem a bojuje za jeho potrestání. Výrazně neosobním stylem je líčen dopad této události na oba protagonisty a jejich rodiny, policejní vyšetřování a následný proces. Děj se odehrává převážně v univerzitním kampusu a čtenář se tak seznamuje s děním na elitní americké vysoké škole.


50 Kč

Ó, jak ti závidím!

Ó, jak ti závidím!

Halina Pawlowská
Motto, Praha, 2001, vázaná s přebalem, jako nová.


60 Kč


zvolte stránku: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 -


Web: KD