katalog | košík (0 ks za 0 Kč) | kontakty | naše služby | odkazy | obchodní podmínky

Antikvariát Praha Karlín - hobby

| karty / šachy / zábava | | ostatní | | ruční práce / textil / móda |


zvolte stránku: 1 -


Neobyčejná užití obyčejných věcí

Neobyčejná užití obyčejných věcí

Více než 2000 způsobů jak ušetřit peníze a čas


Readers Digest Výběr, 2006, Praha, vázaná, velký formát, obsahuje množství vyobrazení, 368 str., velmi pěkný stav. V knize najdete 2787 způsobů jak ušetřit peníze za pomoci octa, jedlé sody, soli, pasty na zuby a dalších běžných prostředků. Ředěný čpavek výborně odstraňuje mastnotu. Jedlá soda skvěle myje nádobí. Ocet pročistí sprchovou hlavici, odstraní lepidlo, zbaví obuv skvrn od soli. Zubní pasta zase dokáže vyhladit škrábance na skle. Proč utrácet těžce vydělané peníze, když stačí otevřít tuhle knížku a rozhlédnout se po domácnosti. Mohutný svazek, 368 stran. Moc užitečná knížka, obsahuje spoustu receptů pro domácnost, zdraví, atd. Spousta z nich různě koluje po internetu, objevuje se v časopisech i v televizních pořadech, ale málokdy si něco takového schováme nebo zapamatujeme a v knížce je všechno přehledně seřazeno. Důležitý je rejstřík, který zahrnuje velké množství hesel, a tak se k jednomu tématu obvykle můžete dostat více cestami. Škoda jen, že lecos z toho, co znaly a používaly naše babičky, dnes upadlo v zapomnění a musíme to znovu hledat v knize.


250 Kč

Správnou stopou (skauting)

Správnou stopou (skauting)

Vladimír Rogl
Olympia, 1974, Praha, vázaná s přebalem, 180 str., pěkný stav. Desítky her do klubovny i do přírody a mnohé další otázky se dozvíte z této knihy.


70 Kč

Jak se vrátit živý - Jedinečná příručka pro všechny, kteří vyrážejí na cesty - kamkoliv a jakkoliv

Jak se vrátit živý - Jedinečná příručka pro všechny, kteří vyrážejí na cesty - kamkoliv a jakkoliv

Robert Young Pelton
Euromedia Group, Praha, 2004, vázaná, jako nová. Jedinečná a nepostradatelná příručka pro všechny, kteří vyrážejí na cesty - kamkoliv a jakýmkoliv způsobem. Přináší rady, jak přežít nástrahy, živelné katastrofy, únosy, napadení nejrůznějšími zvířaty a další nebezpečí moderního cestování a života. Nezáleží na tom, zda se chystáte na služební cestu, exotickou dovolenou nebo na víkendovou pěší túru, kniha Jak se vrátit živý vás poučí i pobaví v poušti, v džungli i při táboření v lese, který máte pár set metrů za domem. Dozvíte se, jak řešit problémy na dobrodružné cestě, ve válečném pásmu či když se stanete nedobrovolnými účastníky teroristické akce nebo zločinu. Stejně tak vás však naučí předcházet problémům ve městě, a dokonce v bezpečí vlastního domova - tedy na místě, kde se do nesnází dostanete podle statistik nejpravděpodobněji. (Příručka pro přežití, příručka přežití, příručka jak přežít)


150 Kč

Základy kresby - Zátiší a objekty

Základy kresby - Zátiší a objekty

Praktický kurz pro výtvarníky

Barrington Barber
Svojtka & Co., 2013, brožovaná, pěkný stav. Praktický kurz pro výtvarníky. Zátiší bylo po staletí populárním žánrem. Umělci, kteří si je přejí studovat, mohou hledat inspiraci v historii od Římanů až po současnost, včetně nástěnných maleb italské renesance, okázalých studií květin holandských umělců počátku 17. století, vesele pojatých děl impresionistů nebo nových a často překvapivých tvarů a dimenzí, které vnesli do umění kubisté a surrealisté. V Základech kresby zátiší a objektů prozkoumává autor tento žánr v celé jeho bohatosti. Z pozice učitele a zároveň aktivního malíře se dělí o své bohaté zkušenosti a vede studenty od prvních krůčků přes základy kreslení jako takového a pokračuje prostřednictvím praktických lekcí, až po studium kreseb starých mistrů. Ať jste začátečník, nebo zdatný kreslíř, v této knize najdete mnoho inspirace a hlouběji rozvinete svůj talent.

zboží je zadáno

1000 rad pro domácnost

1000 rad pro domácnost

Joza Břízová
SZN, Praha, 1973, brožovaná s přebalem, pěkný stav.

zboží je zadáno

Grónsko - Takussagut (cestování)

Grónsko - Takussagut (cestování)

Karin Pavlosková
Akácie, 2004, vázaná, obsahuje množství barevných fotografií, 150 str., velmi pěkný stav. Cestopisná reportáž přináší množství informací o ostrově, o jeho historii a o životě jeho obyvatel.Autorka přibližuje čtenáři vzdálené Grónsko, ostrov ledu a sněhu, které několikrát navštívila a formou krátkých reportáží seznamuje s krásami panenské drsné přírody, s historií původních obyvatel, kteří tvoří 80% současné populace ostrova, s jejich zvyklostmi a tradicemi a životem v extrémních životních podmínkách. Doplněno praktickými informacemi pro turisty.


350 Kč


zvolte stránku: 1 -


Web: KD