katalog | košík (0 ks za 0 Kč) | kontakty | naše služby | odkazy | obchodní podmínky

Antikvariát Praha Karlín - - NEZAŘAZENÉ -

zvolte stránku: - 1


Píseň

Píseň

Josef Šimon, Pavel Roučka
Spolek českých bibliofilů, 1987, volné dvojlisty v obálce, 4 původní litografie zhotovil Pavel Roučka (viz další fota), velmi pěkný stav. Pavel Roučka, malíř, grafik, ilustrátor a scénograf, narozen v Praze, absolvoval odbornou stáž na ACADÉMIE des Beaux - Arts v Paříži, v letech 1968 - 1971 se zabýval kresleným filmem v Belgii, v letech 1993 - 2002 vedl malířskou třídu Letní akademie ve Frauenau - SRN, od roku 1996 vede třídu litografie na Akademii výtvarných umění v Maastrichtu - Belgie, zastoupen v řadě světových galerií, včetně naší Národní v Praze, nespočet výstav a ocenění.


900 Kč

Praxe magické evokace - Návod k evokování bytostí, obývající sféry které nás obklopují (magie, hermetismus)

Praxe magické evokace - Návod k evokování bytostí, obývající sféry které nás obklopují (magie, hermetismus)

František Bardon
ASU, 1993, Třebíč, 2 brožované svazky uložené v kartonovém obalu, mírně zažloutlé, jinak pěkný stav. Nejucelenější dílo praktické hierarchické sférické magie uvádí čtenáře do nejhlubšího a nejtajnějšího vědění kosmické magie, seznamuje s astrálním světem a jeho zákony. Zralému adeptu hermetických věd je kontaktem s jednotlivými inteligencemi dána možnost dalšího vývoje. Evokační magie, symbolizovaná druhou tarotovou kartou, je považována za nejvyšší vědu vůbec.


250 Kč

Zvířátka a sedm loupežníků

Zvířátka a sedm loupežníků

Čeněk Sovák, il. Vojtěch Kubašta
Vyšehrad, Praha, 1945, původní brož, ilustrace ukázky viz další náhledy, obálka má malou čistou trhlinku ve hřbetu u paty, knižní blok, který je v krásném a čistém stavu, se odlepuje od obálky (stav viz další náhled).


900 Kč

Charles Baudelaire - Lettres 1841 - 1866

Charles Baudelaire - Lettres 1841 - 1866


Société du Mercure de France, 1907, Paris, dobová převazba se zlacením na hřbetu, zlacená ořízka, francouzský jazyk, francouzština, 555 str., velmi pěkný stav.


700 Kč

zvolte stránku: - 1


Web: KD